In-line Park

I. etapa

In-line dráhy: uvnitř oplocené části areálu jsou dvě in-line dráhy. Jedna s klopenými zatáčkami o délce 200 m pro ostřílené bruslaře je lemovaná mantinely a druhá s asfaltovým povrchem o délce 400 m. Nejdelší in-line dráha s asfaltovým povrchem má celkovou délku 1 200 m a vede i mimo oplocenou část areálu. Její venkovní část v přilehlém prostředí lesoparku s možností posezení na lavičkách je tak přístupná kdykoliv.

Dětské hřiště: ti nejmenší si mohou hrát nejen na pískovišti, ale také na různých houpačkách, prolézačkách a jezdit na skluzavkách, mohou skákat na trampolíně, točit se na dětském kolotoči atd. Dětské hřiště má umělý bezpečnostní povrch, který při svém dovádění uvítají děti i jejich rodiče. K posezení slouží lavičky, které jsou umístěny v několika částech hřiště.

Víceúčelové hřiště: multifunkční hřiště se nachází uprostřed nejkratší in-line dráhy. Zahrát si zde můžete různé sporty díky házenkářským brankám a lajnování ke všem druhům sportů. V případě, že se na in-line dráze pohybují bruslaři, nelze míčové hry hrát. Bruslaři mají přednost.

Občerstvení: v zázemí pro správce areálu je možné si zakoupit pouze balené vody a drobné cukrovinky.

Sociální zařízení: u dětského hřiště jsou toalety (dámské / pánské). Šatny ani půjčovna bruslí v areálu nejsou.

Parkování: u areálu je velké parkoviště (zdarma).

Upozorňujeme, že v areálu nesmí být vybíráno vstupné ani jiné poplatky. Krádež nebo poškozování věcí a majetku v areálu je zakázáno a případná náhrada škody bude vymáhána soudní cestou. V případě podezření ze spáchání trestného činu bude podáno trestní oznámení.

Průměrná návštěvnost areálu: 180.000 (pouze odhad, vzhledem k bezplatnému vstupu zde není instalován odbavovací systém).

II. etapa

In-line dráhy: délka dráhy 1596 m, po celé délce šířka 4 m

Skatepark: celková plocha 1600 m2, tvarovaná monolitická železobetonová deska, překážky jsou z hlazeného betonu, skatepark je osvětlený

Parkour: celková plocha 600 m2, stavebnicový systém překážek a prvků má stěnové a trubkové prvky(ocel, beton)

Tenisové kurty: celková plocha 2592 m2, 4 tenisové kurty sumělým povrchem (monolitická vrstva z polyuretanu na asfaltovém koberci), 2 kurty jsou osvětlené

Zázemí: celková plocha 342 m2, v objektu zázemí je restaurace s vnitřním posezením i terasou, prodejna, půjčovna a servis sportovních potřeb, pro hráče tenisu šatny se sprchami, pro návštěvníky areálu jsou určeny skříňky na úschovu a sociální zařízení

Komunikace a chodníky: II. etapa je doplněna příjezdovou komunikací až kzázemí areálu, chodníky propojují jednotlivá sportoviště, podél chodníků jsou zpevněné odpočinkové zóny slavičkami a odpadkovými koši.

Parkoviště: v místě příjezdu k I. etapě areálu je umístěno nové parkoviště s kapacitou 108 parkovacích míst + 6 pro zdravotně a tělesně postižené, u zázemí areálu II. etapy je 41 + 4 parkovací místa, celkem 199 parkovacích míst

Soubory ke stažení