In-line dráhy: uvnitř oplocené části areálu jsou dvě in-line dráhy. Jedna s klopenými zatáčkami o délce 200 m pro ostřílené bruslaře je lemovaná mantinely a druhá s asfaltovým povrchem o délce 400 m. Nejdelší in-line dráha s asfaltovým povrchem má celkovou délku 1 200 m a vede i mimo oplocenou část areálu. Její venkovní část v přilehlém prostředí lesoparku s možností posezení na lavičkách je tak přístupná kdykoliv.

Dětské hřiště: ti nejmenší si mohou hrát nejen na pískovišti, ale také na různých houpačkách, prolézačkách a jezdit na skluzavkách, mohou skákat na trampolíně, točit se na dětském kolotoči atd. Dětské hřiště má umělý bezpečnostní povrch, který při svém dovádění uvítají děti i jejich rodiče. K posezení slouží lavičky, které jsou umístěny v několika částech hřiště.

Víceúčelové hřiště: multifunkční hřiště se nachází uprostřed nejkratší in-line dráhy. Zahrát si zde můžete různé sporty díky házenkářským brankám a lajnování ke všem druhům sportů. V případě, že se na in-line dráze pohybují bruslaři, nelze míčové hry hrát. Bruslaři mají přednost.

Občerstvení: v zázemí pro správce areálu je možné si zakoupit pouze balené vody a drobné cukrovinky.

Sociální zařízení: u dětského hřiště jsou toalety (dámské / pánské). Šatny ani půjčovna bruslí v areálu nejsou.

Parkování: u areálu je velké parkoviště (zdarma).

Upozorňujeme, že v areálu nesmí být vybíráno vstupné ani jiné poplatky. Krádež nebo poškozování věcí a majetku v areálu je zakázáno a případná náhrada škody bude vymáhána soudní cestou. V případě podezření ze spáchání trestného činu bude podáno trestní oznámení.

Průměrná návštěvnost areálu: 180.000 (pouze odhad, vzhledem k bezplatnému vstupu zde není instalován odbavovací systém).

V roce 2018 probíhá II. etapa výstavby In-line Parku. O zahájení provozu pro návštěvníky budeme včas informovat.

Soubory ke stažení