Masáž lymfatická

Dnes 24. 6. Otevřeno

aktivujte svůj lymfatický systém

Lymfatický systém je, bohužel, stále ještě nedostatečně doceňován, což je zejména v současné době velká chyba. Jde v podstatě o jediný systém, který dopravuje z těla veškeré zplodiny – a těch je dnes skutečně nespočetně. Nejde jen o zplodiny vznikající z běžné funkce našeho organismu, ale i o škodliviny vnikající do něj z vnějšího prostředí vzduchem a potravinami.

Lymfatická masáž podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu a pomáhá proti otokům, celulitidě, obezitě, nadměrnému zadržování vody v těle nebo chronické únavě. Tato terapie je zaměřena na lymfatický oběhový systém. Napomáhá odtoku toxických látek a jiných zplodin z těla ven. Má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt (zmírnění pocitu napětí a bolestivosti) na krevní a lymfatický oběh.

Průběh masáže:
Lymfatická masáž je druh hmatové masážní techniky. Provádí se manuálně (ručně). Každá lymfatická masáž začíná speciálními masážními hmaty v oblasti krku, protože míza (lymfa) se vlévá do žilního oběhu právě v této oblasti. Masáž je možné provést klasickým i reflexním způsobem, vždy záleží na předchozí dohodě klienta s masérem/masérkou a jejich možnostech.

Základním principem lymfatické masáže je po vyprázdnění centrální mízní výpusti v oblasti krku pomocí speciálních masážních hmatů vyprázdnění příslušných nadřazených mízních uzlin a poté vhánění lymfy do předem vyprázdněných mízních uzlin a tím aktivizaci a urychlení toku lymfy v jejím přirozeném průběhu.

Účinky lymfatické masáže:
– odstraňování škodlivin (toxických látek) z tkání, detoxikace organismu
– napomáhá regeneraci organismu po nemoci, sportu, úrazu, operaci apod.
– odstraňuje otoky po operacích, úrazech i nejasného původu
– posiluje imunitu, obranyschopnost vůči infekčním chorobám
– odstraňuje silné pocity únavy
– napomáhá prevenci i léčbě křečových žil
– je součástí léčby lymfedémů, zmírňuje lymfatické otoky a jimi způsobené bolesti
– odstranění pocitu únavy a těžkých nohou u osob se zaměstnáním s potřebou delšího stoje, sedu (např. prodavačky, učitelé, skladníci, letušky, kadeřnice, programátoři, lékaři atd.)
– eliminace lymfatických otoků po onkologických operacích a radioterapii
– zlepšuje stav pokožky, napomáhá prevenci vrásek
– napomáhá k odstranění celulitidy (pomerančová kůže)

Ceník
Masáž lymfatická (obličej, hlava)25 min.430 Kč
Masáž lymfatická (krk, horní končetiny)50 min.650 Kč
Masáž lymfatická (krk, dolní končetiny, bedra)85 min.840 Kč

Jak se na masáž objednat

Rezervace masáže je velice jednoduchá. Na masáž se můžete objednat on-line prosředictvím našeho rezervačního systému nebo si ji můžete rezervovat telefonicky na tel. 596 977 420. Neváhejte a dopřejte si oddych a relaxaci ještě dnes. Vaše tělo a mysl vám poděkuje.

Po přihlášení budete přesměrováni na stránku rezervačního systému.

Je to vaše první rezervace? Registrujte se (budete přesměrováni na stránku rezervačního systému).

Masáže
Telefon: 596 977 420
Adresa:
Sokolská třída 44/2590
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava