Masáž lymfatická

Dnes 28. 11. Zavřeno

Upozornění

od 19.10. je v provozu FRESH BISTRO MŇAMKA Více informací

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Více informací

aktivujte svůj lymfatický systém

Lymfatický systém je, bohužel, stále ještě nedostatečně doceňován, což je zejména v současné době velká chyba. Jde v podstatě o jediný systém, který dopravuje z těla veškeré zplodiny – a těch je dnes skutečně nespočetně. Nejde jen o zplodiny vznikající z běžné funkce našeho organismu, ale i o škodliviny vnikající do něj z vnějšího prostředí vzduchem a potravinami.

Lymfatická masáž podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu a pomáhá proti otokům, celulitidě, obezitě, nadměrnému zadržování vody v těle nebo chronické únavě. Tato terapie je zaměřena na lymfatický oběhový systém. Napomáhá odtoku toxických látek a jiných zplodin z těla ven. Má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt (zmírnění pocitu napětí a bolestivosti) na krevní a lymfatický oběh.

Průběh masáže:
Lymfatická masáž je druh hmatové masážní techniky. Provádí se manuálně (ručně). Každá lymfatická masáž začíná speciálními masážními hmaty v oblasti krku, protože míza (lymfa) se vlévá do žilního oběhu právě v této oblasti.

Základním principem lymfatické masáže je po vyprázdnění centrální mízní výpusti v oblasti krku pomocí speciálních masážních hmatů vyprázdnění příslušných nadřazených mízních uzlin a poté vhánění lymfy do předem vyprázdněných mízních uzlin a tím aktivizaci a urychlení toku lymfy v jejím přirozeném průběhu.

Účinky lymfatické masáže:
– odstraňování škodlivin (toxických látek) z tkání, detoxikace organismu
– napomáhá regeneraci organismu po nemoci, sportu, úrazu, operaci apod.
– odstraňuje otoky po operacích, úrazech i nejasného původu
– posiluje imunitu, obranyschopnost vůči infekčním chorobám
– odstraňuje silné pocity únavy
– napomáhá prevenci i léčbě křečových žil
– je součástí léčby lymfedémů, zmírňuje lymfatické otoky a jimi způsobené bolesti
– odstranění pocitu únavy a těžkých nohou u osob se zaměstnáním s potřebou delšího stoje, sedu (např. prodavačky, učitelé, skladníci, letušky, kadeřnice, programátoři, lékaři atd.)
– eliminace lymfatických otoků po onkologických operacích a radioterapii
– zlepšuje stav pokožky, napomáhá prevenci vrásek
– napomáhá k odstranění celulitidy (pomerančová kůže)

Ceník

Jak se na masáž objednat

Rezervace masáže je velice jednoduchá. Na masáž se můžete objednat on-line prosředictvím našeho rezervačního systému nebo si ji můžete rezervovat telefonicky na tel. 596 977 420. Neváhejte a dopřejte si oddych a relaxaci ještě dnes. Vaše tělo a mysl vám poděkuje.

Po přihlášení budete přesměrováni na stránku rezervačního systému.

Je to vaše první rezervace? Registrujte se (budete přesměrováni na stránku rezervačního systému).

Masáže
Telefon: 596 977 420
Adresa:
Sokolská třída 44/2590
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava