Radek Karch

„Lidské tělo je stvořeno k pohybu.“ A správný pohyb vyžaduje vynikající znalosti anatomie, fyziologie, biomechaniky, techniky cviků a v neposlední řadě hlavně zkušenosti. Osobně zkoumám taje lidského těla a jeho funkce více než 10 let. Za tuto dobu jsem se naučil pracovat s každým zcela individuálně podle jeho potřeb, cílů, dovedností, tělesných proporcí, sportovních zkušeností a případných omezení.
Na základě těchto informací, které probírám s klienty v první hodině, vypracovávám doporučení a individuální tréninkový program. Vždy se snažím o maximální efektivitu tréninků respektující zdravý pohyb, postupný a dlouhodobý progres, a také zálibu ve cvičení. Z těchto důvodů pracuji převážně s vlastní váhou těla, funkčními pomůckami a později také s volnou zátěží.
S mou pomocí dokážete dosáhnout svých cílů neuvěřitelně rychle. Výsledky pocítíte nejen v přeměně postavy, ale také v tom, jak se budete cítit, jak budete myslet, pracovat a změny se dotknou i vašeho osobního života.
Neváhejte mě oslovit osobně ve fitku, telefonicky, emailem či prostřednictvím facebooku. Rád Vám pomohu při cestě za Vašim lepším „já“.

Specializace:
Tvarování postavy (nárůst svalové hmoty, redukce tuku)
Kruhové tréninky
Kondiční tréninky
Silové tréninky
Optimalizace pohybových vzorů
Poradenství ve výživě a sportovních doplňcích

Kvalifikace:
Instruktor fitness a osobní trenér/Trenérská škola ronnie.cz (Olomouc)
Foam Rolling: Principles & Practices, Triggerpoint Performance Therapy (Praha)

Praxe:
OBSLUHA VE FITNESS, Studio Klára, Bohumín
OSOBNÍ TRENÉR VE FITNESS, Pure Jatomi Nová Karolina, Ostrava
PERSONAL TRAINER IN FITNESS, Basic-Fit, Antverpy (Belgie)
OSOBNÍ TRENÉR DO DOMU, Fitnessprovsechny.cz, Ostrava
LEKTOR KRUHOVÝCH TRÉNINKŮ, Ostrava
PŘÍPRAVA NA ZÁVODY V KULTURISTICE A FITNESS

Certifikáty trenéra

Tento trenér provádí