Čipová karta SAREZA

Výhoda pro naše stálé zákazníky – sleva 10 % na služby

Využijte výhodnou nabídku a pořiďte si elektronickou čipovou kartu SAREZA.
Automaticky získáváte slevu 10 % na většinu služeb v našich areálech, přesný výčet služeb je uveden níže. Čipovou kartou lze rovněž zaplatit zálohu za čip. Elektronická čipová karta funguje obdobně jako bankovní platební karta pro bezhotovostní platbu. Čipovou kartu si můžete zakoupit a nabít na pokladnách v areálech SAREZA nebo na INFOCENTRU!!! naší společnosti. Kartě neublíží voda ani škrábance, je však citlivá na elektromagnetické pole, elektrické výboje a nadměrné mechanické ohýbání. Vaše elektronická čipová karta je přenosná a bez časového omezení. Ke koupi karty nepotřebujete žádné doklady a je Vám vystavena na počkání. Při ztrátě nebo odcizení karty je možno kartu zablokovat na kterékoliv pokladně, Infocentru nebo telefonicky na základě sdělení minimálně 2 údajů uvedených na kartě majitelem čipové karty (tj. např. jméno a příjmení + tel. kontakt nebo jméno a příjmení + heslo nebo tel. kontakt + heslo) a kredit převést na kartu novou. Pokud ztracenou kartu opět naleznete, můžete požádat o její odblokování. Z bezpečnostních důvodů však její odblokování musíte provádět osobně, a to na kterémkoliv z našich areálů k tomu oprávněným zaměstnancem společnosti.

Při pořízení čipové karty Vám doporučujeme zadávat pravdivé a platné údaje – zejména jméno, příjmení a telefonní kontakt tak, abychom Vás mohli při nalezení karty kontaktovat. Sdělování požadavků na výši zůstatku na čipové kartě je možné telefonicky i osobně na pokladnách areálů SAREZA a Infocentru na základě sdělení minimálně 2 údajů uvedených na kartě majitelem čipové karty (tj. např. jméno a příjmení + tel. kontakt nebo jméno a příjmení + heslo nebo tel. kontakt + heslo).

Zakoupením elektronické čipové karty si založíte virtuální účet, ze kterého postupně hradíte služby a automaticky získáváte na služby v našich areálech slevu 10 %. Cena za zakoupení elektronické čipové karty je 50 Kč a minimální vklad na čipovou kartu je 200 Kč. Následně pak můžete nabít na jakoukoli částku, vždy však minimálně 200 Kč. Po vyčerpání finančního kreditu si nezapomeňte Vaši čipovou kartu znovu nabít. Po zakoupení je karta ve Vašem vlastnictví a vložený kredit nelze vrátit.

Jak kartu nabít?

1. v hotovosti, platební kartou
2. dárkovým poukazem – udělejte radost svým známým, zaměstnancům, rodinám. Na pokladnách našich areálů můžete zakoupit dárkové poukazy pro dobití čipové karty v hodnotě 300 Kč, 500 Kč a 1.000 Kč
3. vybranými poukazy vydávanými společnostmi Edenred CZ s.r.o., Sodexo Pass Česká republika a.s., Up Česká republika s.r.o. v rámci benefitních programů pro zaměstnance.
4. prostřednictvím objednávek společností BENEFITY a.s., Benefit Management (objednávky vytvoříte v uživatelském účtu na webových stránkách partnera).

V případě, že na kartě máte jako individuální návštěvník nastavenu slevu 10 %, a máte zájem čipovou kartu dobít poukazy nebo prostřednictvím objednávek společností Benefity Management s.r.o. a BENEFITY a.s., musí Váš finanční limit na kartě klesnout pod částku 200 Kč. Poté bude možné nabít čipovou kartu poukazy nebo prostřednictvím objednávek společností Benefity Management s.r.o. a BENEFITY a.s. To platí i v opačném případě.

Při úhradě čipovou kartou SAREZA z částky nabité formou poukazů viz výše nebo prostřednictvím objednávek společností Benefity Management s.r.o. a BENEFITY a. s., dále při úhradě doplatků do ceny dle ceníku v rámci smluvního vztahu se společností Multisport Benefit, s.r.o. a při úhradě jakýchkoliv částek u vstupů návštěvníků, kteří již čerpají slevu v rámci jiného smluvního vztahu s třetí osobou, není již poskytnuta žádná sleva. Sleva dále není poskytována na pronájem ledové plochy a na nákup zboží.

Na jaké služby můžete kartu využít?

Krytý bazén Ostrava-Poruba:
plavání (venkovní i vnitřní areál), saunové centrum, solární studio, masáže, vakové uhličité koupele, jednorázový vstup do fitness centra.
Vodní svět!!!:
plavání (venkovní i vnitřní areál), sauna, masáže, wellness, parní lázně, použití parkoviště, solární studio, jednorázový vstup do fitness centra.
Multifunkční areál Ostrava-Poruba:
veřejné bruslení,  badminton.
Letní koupaliště Ostrava-Poruba:
plavání, půjčovna sportovních potřeb.
Vodní areál Jih:
plavání, veškerá sportoviště  v areálu.
Sportovní areál Poruba:
tenisové kurty
Ozdravné centrum Ještěrka:
plavání, sportovní hala, masáže, sauna.
In-line park:
tenisové kurty

Odměňujte a motivujte své zaměstnance

V případě firemních nákupů jsou čipové karty vyřizovány na základě objednávky (formulář ke stažení). Všechny objednávky jsou přijímány pouze elektronicky ve formě naskenovaného originálu objednávky vystavené objednatelem s požadovanými náležitostmi, a to na adrese   nebo  . V objednávce je nutno uvést místo, kde připsání kreditů nebo zakoupení čipové karty uskutečníte, tj. Krytý bazén Ostrava-Poruba, Vodní svět!!! nebo Ozdravné centrum Ještěrka. Po realizaci objednávky na pokladně Vám zašleme fakturu k úhradě. V případě požadavku na připsání kreditů v hodnotě vyšší než 15.000 Kč vč. DPH je nutno ze strany objednatele uhradit zálohu ve výši 100 % hodnoty kreditu a teprve po úhradě zálohové faktury dojde k připsání kreditu. Objednávky na kredity pro více než 10 zaměstnanců budou vyřizovány pouze na pracovišti Infocentra Krytého bazénu Ostrava-Poruba v době jeho provozu, tj. zpravidla ve dnech pondělí, středa a pátek v době od 12:00 do 17:00 hod. V případě, že bude u objednatele zjištěna neuhrazená faktura, dojde ze strany společnosti SAREZA k okamžitému zablokování veškerých čipových karet objednatele.