Multifunkční areál

Multifunkční areál

Multifunkční areál je primárně uzpůsoben pro pořádání hokejových utkání, tréninků a krasobruslení. Přesto je možné jej dispozičně přizpůsobit pro konání dalších sportovních, kulturních nebo firemních akcí (výstavy, koncerty, sportovní turnaje, konference, plesy a jiné).

V areálu se nachází Arena 1 s kapacitou až 6 000 návštěvníků a menší Arena  2 s kapacitou až 1 200 návštěvníků (s využitím plochy). Zázemí tvoří 17 šaten vč. sociálních zařízení, Presscentrum, V.I.P. salónek a V.I.P. hlediště Areny 1. Součástí areálu je SAREZA Hotel*** s kapacitou 63 lůžek a restaurace s vnitřním průchodem do obou arén, baletní sál, klubovna, posilovna, půjčovna a brusírna bruslí, regenerační  komplex. Obě arény lze využít na lední hokej, krasobruslení, volejbal, nohejbal, florbal, házenou, badminton, stolní tenis, soft tenis atd.

Hlavní devízou Mulltifunkčního areálu je jeho flexibilita, kdy je prakticky možné během několika hodin změnit ledovou plochu v obou arénách na kvalitní zázemí pro pořádání koncertů, kulturních či sportovních akcí.  Zajištujeme rovněž další služby spojené s užíváním areálu, jako je pořadatelská služba, zdravotní dozor, parkování, internetové připojení, praní prádla, doprava a stavba pódií, ozvučení, osvětlení atd. Multifunkční areál je v provozu  365 dní v roce.

Technické parametry areálu ZDE.

Cena, termíny a další informace:

Lukáš Nytra
Tel.:  +420 596 977 231
Mob: +420 736 755 087
E-mail:

Soubory ke stažení