Jak se k nám dostanete

  • Autem
  • MHD
  • Na kole
  • Pěšky

Autem

Letní koupaliště je obrovský areál schovaný v blízkosti Vřesinské ulice v obytné zástavbě. Nejrychleji se k nám dostanete sjezdem z Rudné ulice nebo ulice 17. listopadu, které se napojují na Vřesinskou ulici.
Parkovat můžete u zadní brány: osobní auto 1 hod. 70,- Kč, 5 hod. 80,- Kč, 1 den 100,- Kč, motocykl 1 hod. 40,- Kč, 5 hod. 50,- Kč, 1 den 70,- Kč. V případě plné kapacity jsou v okolí koupaliště další soukromá parkoviště.

MHD

Tramvaj č. 5 zastávka Poruba koupaliště (zastávka je přímo u koupaliště). Spoj č. 5 jezdí co 30 minut ze zastávky Vřesinská,  na kterou se dostanete tramvají 7, 8, 9, 17. Pěšky se z této zastávky dostanete ke středisku podél tramvajových kolejí cca 15min chůze.

Na kole

Ke koupališti vede několik cyklostezek. Neváhejte se k nám vydat na kole. Cyklostezka D (Ostrava) Vás dovede přímo ke koupališti. Kolo Vám uschováme celý den za 40,-.

Pěšky

Letní koupaliště je obrovský areál. Z každé strany máme pokladny. Nemusíte se tedy bát zbytečného obcházení, ať už přijdete odkudkoliv. Pokud k nám půjdete pěšky ze zastávky Vřesinská, určitě se neztratíte, když půjdete podél tramvajové tratě.