Rodinný festival Bezva Fest se vrací do Ostravy! UŽ tuto sobotu na Letním koupališti v Ostravě – Porubě (Vřesina)

Zveřejněno: 17. května 2024

Rodinný festival Bezva Fest se vrací do Ostravy! UŽ tuto sobotu.

Nejzábavnější rodinný festival je tady! Už 18. 5. se na letním koupališti SAREZA v Ostravě-Porubě mohou návštěvníci již po druhé těšit na celodenní bohatý program. Vstupenky v předprodeji seženete v síti Ticketportal. 

2 pódia, 30 atrakcí včetně nejdelší nafukovací překážkové dráhy u nás, 10 bezva zón pro celou rodinu, soutěže o hodnotné ceny, bohatý program – to vše je Bezva Fest. Navíc veškerá zábava, atrakce i program jsou v ceně vstupného.

Oblíbení interpreti a influenceři

 2 pódia plná hvězd. Ano, i letošní tour si připravila bohatý program na obou pódiích. Na své si přijdou dětští posluchači, teenageři i dospělí. Podrobný program naleznete na www.bezvafest.cz. Můžeme ale prozradit, že vystoupí Pokáč, Slza, Karol a Kvído, Kája a Bambuláček, Lollipopz, Tereza Mašková, Tary, Moon, Porty a další.

 Nezapomenutelné zážitky si odnesou malí i velcí

 Festival nemá věkové omezení. Svou strukturou i náplní zaujme široké publikum. Cílem Bezva Festu je zábavnou formou předat zajímavé poznatky, rozvíjet fantazii a tvořivost a vést děti a mladistvé k pohybu. Toto vše zajistí bezva zóny.

Pro nejmenší návštěvníky je připravena baby zóna s překážkovou dráhou, Barbi a Hot wheels herničky. Zavítat mohou děti i do minizoo, kde se seznámí se zvířátky. Šikovné ručičky si užijí zábavu v kreativní zóně s několika různorodými dílničkami pod záštitou Wiky hraček.

Zóny her, fantazie i krásy a adrenalinu

Ve sportovní zóně, jejímž partnerem je Decathlon, si návštěvníci na vlastní kůži vyzkouší známé i neznámé sporty  (lukostřelba, badminton, házená, vzdušná akrobacie a spoustu dalších) a možná v některém z nich najdou zalíbení. A to není vše. Díky fantasy zóně se přemístíme světa karetních a deskových her.  V game zóně budou k vidění a ozkoušení novinky z oblasti herních konzolí a PC. Letošní novinkou je eduzóna, kde se návštěvníci dozví spoustu zajímavých informací a novinek ze světa vědy, technologií, silniční bezpečnosti, ekologie a další.

Ani dospělí návštěvníci nezůstanou ochuzeni. Pro něžné pohlaví je připravena beauty zóna, ve které se dozví spoustu zajímavostí ze světa zdraví, kosmetiky a výživy. Pánové se mohou těšit na chlapáckou zónu s plošinami, ještěrkami a rychlými auty.

Bezva atrakce po celý den zdarma

Navíc si celý den si bez omezení mohou návštěvníci užívat 30 atrakcí včetně nejdelší překážkové dráhy u nás. K odpočinku budou určeny relaxační zóny a pro mlsné jazýčky máme dobrou zprávu. V areálu bude dostatek stánků s občerstvením.

 Festival pomáhá

 Jaký je pohled na svět jinýma očima? To se dozvíte v charitativní zóně, kde se představí sbírka Srdce pro Porubu, jejímž cílem je pomoci konkrétnímu chlapečkovi z Poruby. Letos pomáháme malému Danielkovi, kterému byla zjištěna dětská mozková obrna, kvadruparéza. Peníze ze sbírky budou použity na celoroční rehabilitaci. Pokud chcete s námi pomoct, více informací naleznete na www.poruba.ostrava.cz. Přispět můžete již nyní nebo na festivalu.

Vstupenky v předprodeji zakoupíte v síti Ticketportal. Děti do 100 cm, ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma a rodiny mohou využít zlevněné rodinné vstupné. Veškeré další informace a podrobnosti naleznete na www.bezvafest.cz a sociálních sitích FB, IG a Tik Toku Bezva Fest.

 

 

Platí pro areály:
Zpět na aktuality