Otevíráme koupaliště!

Zveřejněno: 25. května 2016

Počasí nám přeje, přípravy vrcholí a tak se již tento víkend otevřou některá ze čtyř koupališť společnosti SAREZA. Ceny zůstaly stejné jako loni a novinkou jsou kuřácké zóny.

Oficiální zahájení letní sezóny je na koupalištích každoročně plánováno na 1. června. Jediné, co rozhoduje, zda skutečně otevřeme, je počasí. Na teploměru už se ukazují letní teploty, ale voda ke koupání ještě příliš nevybízí. Na terase krytého bazénu v Porubě se můžete opalovat už od začátku tohoto týdne a v případě víkendového letního počasí jsme připraveni otevřít Vodní areál Jih v Ostravě-Zábřehu a Letní koupaliště Ostrava-Poruba.

Na všech koupalištích od letošní letní sezóny platí zákaz kouření mimo vyhrazené zóny (kuřácké koutky a většina stánků s občerstvením, kde je posezení). Ceny vstupného, otevírací doby, teploty vzduchu a vody jsou již zveřejněny na našich webových stránkách www.sareza.cz a najdete zde také informaci, jestli je otevřeno. Děti do 6 let mají do našich vodních areálů vstup zdarma. Děti ve věku 6 – 15 let a osoby s průkazem ZTP mají zlevněné vstupné. Cenové výhody mají i rodiny s dětmi, ušetří až 20 %. Při platbě elektronickou čipovou kartou SAREZA ušetří zákazníci 10 %.

Kam za námi?

V centru Ostravy bude v provozu atraktivní venkovní areál Vodní svět!!!, který je vhodný pro celou rodinu, seniory i vozíčkáře. Areál se nachází v centru města, má dobrou dostupnost autem i MHD a nabízí kvalitní relaxační a wellness služby. Zákazníci se letos mohou těšit na rozšířenou travnatou plochu, kterou jsme získali díky zatravnění hřiště na plážový volejbal a ruských kuželek. Pro kuřáky je vybudováno 5 kuřáckých koutků a kouřit je povoleno také u venkovního bufetu s posezením.

V nejlidnatějším obvodu města, Ostravě-Zábřehu, na vás čeká moderní aquapark a sportoviště Vodní areál Jih. Na oblíbeném areálu, který je vhodný pro všechny věkové kategorie, jsme vybudovali 5 kuřáckých koutků a jsou zde 2 bufety s posezením, kde je kouření povoleno. Koupaliště je dobře dostupné autem i MHD, parkoviště pro osobní vozidla před areálem je pro návštěvníky zdarma.

V Ostravě-Porubě mohou návštěvníci využít venkovního koupaliště na areálu Krytý bazén Ostrava-Poruba. Zde jsme vybudovali 2 kuřácké koutky, ale u bufetů s posezením je kouření zakázáno. Od července se sníží cena vstupného z důvodu celkového uzavření vnitřního areálu kvůli rekonstrukci vzduchotechnických celků. Uzavírka proběhne v měsících červenec až říjen. Koupaliště vč. tobogánu bude otevřeno celé léto. Letní koupaliště Ostrava-Poruba nabízí od letošního léta wifi zdarma. Pro kuřáky je k dispozici 15 kuřáckých koutků a velké množství stánků s posezením. Tento týden proběhne druhý postřik proti klíšťatům a mimo atrakce nabídneme také knižní budku se zapůjčením knih a časopisů zdarma.

V Ostravě-Bartovicích se nachází Ozdravné centrum Ještěrka, kde se už tento týden můžete při využití bazénu opalovat na louce. Pro kuřáky je zde 1 kuřácký koutek.

Návštěvníkům našich areálů přejeme krásnou letní sezónu.

LKOP

Platí pro areály: , , , ,
Zpět na aktuality