Ostravské hokejové derby 2015

Zveřejněno: 12. března 2015

ZVEME VÁS NA DRUHÝ ROČNÍK OSTRAVSKÉHO DERBY!

*** 25. března 2015
*** 18:00
*** Zimní stadion SAREZA, Ostrava – Poruba

*** Cena lístků:
60 Kč v předprodeji od 9.3.2015
80 Kč v den akce (pokud budou)

*** Afterparty pro více než 1500 lidí
*** Vrtule a Stará menza

Po loňském úspěchu, který tato akce přinesla, Vás s radostí zveme opět na další ročník Ostravského hokejového derby! Jsi studentem jedné z ostravských univerzit a chceš podpořit právě tu svou? Nebo prostě jen rád fandíš hokeji, užíváš si sportovní atmosféru, a chceš se pobavit s přáteli na nezapomenutelné akci? Pak si nenech ujít jedinečný zážitek v podobě HOKEJOVÉHO UTKÁNÍ mezi studenty Vysoké školy Báňské a Ostravské univerzity!

Kromě samotného utkání a nezapomenutelné atmosféry tě čekají soutěže o zajímavé ceny a následná AFTER PARTY, která se bude opět konat v klubu Vrtule. Protože účast při prvním ročníku byla obrovská, rozšířili jsme prostory pro party o další sál KTVS (bývalou menzu), a tak se můžeme bavit ve větším počtu.

V diáři si poznač den 25. 3. 2015 a přijď v 18:00 na zimní stadion SAREZA v Ostravě – Porubě. Právě tady se ukáže, zda Ostravská univerzita obhájí své loňské vítězství nebo zda Vysoká škola Báňská převezme žezlo. Vstupenky je možné zakoupit za cenu 60 Kč na obou jmenovaných univerzitách, dále v obchodním centru Forum Nová Karolina a na univerzitních kolejích VŠB. Budeme se opět těšit na vyprodanou halu :)

Pamatuj… Jen jedna univerzita může vládnout!

plakat_A5 lgoo15a

Platí pro areály:
Zpět na aktuality