Ostrava Inline Opening 2017

Zveřejněno: 3. května 2017

V sobotu 6. 5. 2017 se v areálu In-line Park uskuteční první ročník Ostrava Inline Opening 2017. Akce bude první letošní oficiální závodní akcí v tomto areálu. Rádi bychom vás všechny spolu s městem Ostrava, za jehož finanční podpory se akce koná, a ve spolupráci s Českým svazem kolečkového bruslení (ČSKB) pozvali k tomu užít si báječný den na inline bruslích. Nepůjde pouze o závodění, ale i o trochu exhibice a především také o zábavu pro všechny fandy tohoto sportu.

Areál In-line Park (U Cementárny) představíme sportovním fanouškům prostřednictvím závodů jako špičkové závodní a tréninkové místo pro výkonnostní inline závodníky. Zároveň však dostanou šanci i hobby jezdci, tedy fitness bruslaři právě ve fitness bruslích ve všech věkových i výkonnostních kategoriích aby si závodění v tomto areálu vyzkoušeli také.

Závody budou připraveny jak na krátké, klopené 200m dráze (TRACK), tak i na delší 400m dráze – silničním okruhu (ROAD). Program je poskládán tak, aby byl maximálně atraktivní pro samotné závodníky, ale také a především pro běžné návštěvníky areálu – hobby jezdce na inline bruslích. V programu budou zařazeny sprintové závody pro jednotlivce a malé skupiny závodníků, ale také skupinové závody pro větší počet účastníků, případně bodovací, nebo vyřazovací závody. Závody budou připraveny nejen pro svazem (ČSKB) registrované závodníky, ale i pro inlinery – hobíky, aby dostali možnost vyzkoušet si, jak se na takové dráze závodí. K dispozici budou instruktoři, kteří jim vysvětlí základy dráhového závodění. Během celého závodního dne bude připraven doprovodný program pro příchozí inlinisty a rodiny s dětmi. Pro ty nejmenší bude k dispozici škola inline, kde zkušení trenéři vysvětlí dětem a začátečníkům, jak správně začínat na inline bruslích. Připraveny budou i netradiční nebo exhibiční závody, kdy pro menší i větší děti bude připravena opičí dráha nebo například exhibiční závod kolo vs brusle na dráze.

LifeInLine Team

Registrace: https://form.jotformeu.com/71145566789369

Platí pro areály:
Zpět na aktuality