Mistrovství ČR v Latinskoamerických tancích 25. 9. 2021

Zveřejněno: 31. května 2021

INFORMACE PRO DIVÁKY

Milí diváci a návštěvníci Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021,
je nám potěšením a ctí přivítat vás na této soutěži. Náš pořadatelský tým věnuje speciální péči vašemu pohodlí a spokojenosti, protože jen s vámi, příznivci sportovního tance, mohou naši tanečníci dosáhnout nejlepších výkonů. Skvělá atmosféra, kterou vytváříte, je nám všem odměnou.

Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021 se koná v sobotu 25. září 2021 v prostorách RT TORAX ARÉNY v Ostravě-Porubě. Prostory mistrovství budou pro veřejnost otevřeny od 8 hodin.

I přes veškerou snahu se v procesu nákup lístků může objevit drobná chyba. Prosíme tedy všechny kupující, aby si po dokončení nákupu zkontrolovali, zda stáhnutá vstupenka souhlasí s jejich rezervací. V případě jakýchkoliv problémů nás prosím neváhejte kontaktovat na naší emailové adrese.

Děkujeme, že v průběhu celé soutěže budete tanečníky podporovat v rámci fair-play a dobrých mravů.

 

Epidemiologická opatření

Účast na události může být podmíněna aktuálními epidemiologickými opatřeními stanovenými vládou ČR, Ministerstvem zdravotnictví, hygienickou službou či pořadatelem.

Prosíme diváky, aby si aktuální opatření ověřili na stránkách TK Trend Ostrava.

Upozorňujeme diváky a návštěvníky, že nerespektování stanovených protiepidemiologických opatření může v krajním případě vést až k zabránění vstupu do objektu či vykázání z jeho prostor. V zájmu hladkého a bezpečného průběhu akce tedy prosíme všechny účastníky, aby tato opatření respektovali po celou dobu konání akce.

 

Doprava a parkování

Hala RT TORAX ARENA, ve které se Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021 koná, se nachází na ulici Čkalovova 6144/20 v Ostravě-Porubě.

Do Ostravy-Poruby je možné se pohodlně dostat sjezdem z dálnice D1 sjezdem 354 na ulici Rudná nebo sjezdem 349 na ulici 17. listopadu, z centra pak po ulici Opavská. Pro návštěvníky Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích pro rok 2021 je připraveno parkování na prostoru podél Hlavní třídy. Prosíme všechny návštěvníky, aby pro parkování svých vozů využívali pokud možno výhradně tohoto prostoru, parkování v těsné blízkosti haly je velmi omezené.

Pokud pro dopravu zvolíte MHD, k hale se dostanete tramvají č. 3, 7, 8, 9, 17 (zastávka Poruba vozovna) nebo autobusem č. 40, 43, 44, 45, 58, 65 (zastávka Poruba vozovna).

Platí pro areály:
Zpět na aktuality