Vánoční kluziště!!!

Dnes 6. 2. Zavřeno

Děkujeme za vaši přízeň. Budeme se na vás těšit v 7. ročníku projektu Vánoční kluziště!!!

Vánoční kluziště!!!

Vánoční kluziště!!! výjimečná atrakce v centru města, letos již 6. ročník.

Konečně se opět po roce zase setkáme. Pořadatelem letošního již 6. ročníku je Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o.
Pevně věříme, že i letos vám osvětlené Vánoční kluziště!!! o velikosti 30×15 m s vánoční výzdobou a zábavným programem zpříjemní předvánoční a vánoční období v centrum Ostravy.

Otevírací doba kluziště

Kluziště bude otevřeno denně od 10 do 20 hod. Celý den je bruslení ZDARMA. Led upravujeme rolbou ve dvou 60 minutových a jedné 30 minutové pauze.

Zázemí

Ledová plocha je vánočně vyzdobena a efektně nasvícena. Led má kapacitu cca 150 osob. V areálu kluziště je mimo půjčovnu bruslí a tučňáků také šatna a sociální zařízení. Využít můžete také brusírnu bruslí.

Bruslení pro školy

Naplánujte si bruslení s vaší třídou a využijte dopolední blok 10 – 12 hodin. Informujte nás min. 2 dny předem emailem na adrese infocentrum@sareza.cz. Ledová plocha není na objednávku, ale je nutno příchod nahlásit dopředu kvůli koordinaci a zajištění služeb (půjčovna bruslí, šatna atd.). Za třídu zodpovídá kantor, prosíme vyučující, aby s sebou měli občanský průkaz. Půjčovné bruslí hradí kantor za celou třídu najednou. 

Ceník půjčovného bruslí, tučňáků
a doprovodných služeb

- půjčovné bruslí - 70 Kč / 1 pár (školy 50 Kč / 1 pár)
- půjčovné tučňáků - 50 Kč / 1 ks
- brusírna bruslí - 50 Kč / 1 pár
- šatna – 30 Kč

Velikosti bruslí, které máme k dispozici najdete zde.

Ceny platí po dobu jednoho bruslícího bloku. K půjčovnému bruslí a tučňáků se skládá záloha 500 Kč. Půjčovné můžete hradit elektronickou čipovou kartou SAREZA, pouze vratná záloha se skládá v hotovosti.

Těší se na vás tučňák Rudolf a náš tým.

Aktuality

PF 2016

Přejeme Vám veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2016.

Známe vítěze soutěží

V 6. ročníku Vánočního kluziště!!! jsme opět vyhlásili tradiční soutěže – fotosoutěž a vánoční soutěž. A známe vítěze!

Vyhlašování vítězů soutěží!

V pátek 18.12. v 16 hodin oznámíme vítěze Fotosoutěže a vylosujeme vítěze Vánoční soutěže přímo na Vánočním kluzišti!!! – losovat bude tučňák Rudolf

Diskotéky na ledě s Jirkou Hynerem

S hudbou se bruslí jedna radost. Diskotéka na ledě je provázená skvělou atmosférou. Neváhejte nazout brusle a tančit. Hudbu pro Vás vybere Jirka Hyner.

Vánoční kluziště!!!
Telefon: 736 755 999
Adresa:
Masarykovo náměstí 50/31
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz