VÁNOČNÍ KLUZIŠTĚ!!!

Dnes 24. 10. Zavřeno

Na přípravě již 7. ročníku projektu Vánoční kluziště!!! pracujeme. Včas vás budeme informovat.

Upozornění

Státní svátek a podzimní prázdniny - otevírací doba ve dnech 26. - 28.10. Více informací

VÁNOČNÍ KLUZIŠTĚ!!!

Vánoční kluziště!!! výjimečná atrakce v centru města, letos již 7. ročník.

Konečně se opět po roce zase setkáme. Pořadatelem letošního již 7. ročníku je Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o.
Pevně věříme, že i letos vám osvětlené Vánoční kluziště!!! o velikosti 30×15 m s vánoční výzdobou a zábavným programem zpříjemní předvánoční a vánoční období v centrum Ostravy.

Otevírací doba kluziště

Kluziště bude otevřeno denně od 10 do 20 hod. Celý den je bruslení ZDARMA. Led upravujeme rolbou ve dvou 60 minutových a jedné 30 minutové pauze.

Zázemí

Ledová plocha je vánočně vyzdobena a efektně nasvícena. Led má kapacitu cca 150 osob. V areálu kluziště je mimo půjčovnu bruslí a tučňáků také šatna a sociální zařízení. Využít můžete také brusírnu bruslí.

Bruslení pro školy

Naplánujte si bruslení s vaší třídou a využijte dopolední blok 10 – 12 hodin. Informujte nás min. 2 dny předem emailem na adrese infocentrum@sareza.cz. Ledová plocha není na objednávku, ale je nutno příchod nahlásit dopředu kvůli koordinaci a zajištění služeb (půjčovna bruslí, šatna atd.). Za třídu zodpovídá kantor, prosíme vyučující, aby s sebou měli občanský průkaz. Půjčovné bruslí hradí kantor za celou třídu najednou. 

Ceník půjčovného bruslí, tučňáků
a doprovodných služeb

– půjčovné bruslí – 70 Kč / 1 pár (školy 50 Kč / 1 pár)
– půjčovné tučňáků – 50 Kč / 1 ks
– brusírna bruslí – 50 Kč / 1 pár
– šatna – 30 Kč

Ceny platí po dobu jednoho bruslícího bloku. K půjčovnému bruslí a tučňáků se skládá záloha 500 Kč. Půjčovné můžete hradit elektronickou čipovou kartou SAREZA, pouze vratná záloha se skládá v hotovosti.

Těší se na vás tučňák Rudolf a náš tým.

VÁNOČNÍ KLUZIŠTĚ!!!
Telefon: 736 755 999
Adresa:
Masarykovo náměstí 50/31
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz