Vodní areál Jih

Vodní areál Jih

Sezónní vodní areál, který se nachází v samém centru dění největšího ostravského městského obvodu, je každoročně otevřen od konce května do září, přilehlé sportoviště pak od dubna do října. Úžasnou atmosféru má koupaliště díky skluzavkám dlouhým 16 metrů a obřím tobogánům o délce 86 metrů. Užít si zde můžete vířivé bazény, relaxační bazén se šplhacími sítěmi, proud divoké řeky, chrlič, vodní dělo, stěnové masážní trysky, vodní stěny, dnové masáže, vodní a vzduchové lavice či podvodní lehátka. Pro děti je zde dětský bazén, brouzdaliště se skluzavkou a dětské hřiště s tartanovým podložím a množstvím dětských atrakcí.

Pro sportování bez vody je možno využít sportoviště s kurty pro plážový volejbal a tenis, fotbalové hřiště s umělou trávou a tartanové kurty pro nohejbal a volejbal. Sportoviště pravidelně využívají ostravské sportovní kluby pro tréninky i zápasy.

V letním období je na koupališti možné uspořádat promo akce, v období mimo letní sezónu lze pronajmout vodní areál na sportovní, kulturní a firemní akce.
Sportovní areál lze pronajmout od jara do podzimu, a to celý včetně zázemí nebo jen jednotlivá hřiště.

Technické parametry areálu ZDE.

Cena, termíny a další informace:

Lenka Papajová
Tel.:  +420 596 977 224
Mob: +420 736 755 073
E-mail:

Soubory ke stažení