Multifunkční areál

Multifunkční areál je uzpůsoben pro pořádání hokejových utkání / tréninků, krasobruslení, ale i dalších sportovních, kulturních nebo firemních akcí (výstavy, koncerty, sportovní turnaje, konference, plesy, a jiné akce).

V areálu se nachází RT Torax Arena s kapacitou 5 000 návštěvníků (v roce 1998 oceněná jako „Stavba roku“)  a menší Kooperativa Arena. Zázemí má 17 šaten vč. sociálních zařízení, V.I.P. místnost, Presscenrum a  V.I.P. hlediště RT Torax Areny. Součástí areálu je SAREZA Hotel*** s kapacitou 58 lůžek a restaurace s vnitřním propojením do arén, baletní sál, klubovna, posilovna, půjčovna a brusírna bruslí, regenerační  komplex se  saunou a vířivou vanou. Obě arény lze využít na sporty: lední hokej, krasobruslení, volejbal, nohejbal, florbal, házenou, badminton, stolní tenis, soft tenis atd.

Hlavní devízou Mulltifunkčního areálu je jeho opravdová flexibilita – prakticky přes noc je možné změnit ledovou plochu v obou arénách na kvalitní zázemí pro pořádání koncertů, kulturních či sportovních akcí.  Zajištujeme také další služby spojené s užíváním areálu: pořadatelskou službu, zdravotní dozor, parkování, internetové připojení, praní prádla, dopravu a stavbu pódií, ozvučení, osvětlení atd.. Arény jsou v provozu  365 dní v roce.

Technické parametry areálu ZDE.

Cena, termíny a další informace:

Rudolf Tošenovjan
Tel.:  +420 596 977 231
Mob: +420 736 755 062
E-mail: rtosenovjan@sareza.cz

Soubory se stažení