Často kladené dotazy

Dnes 17. 12. Otevřeno

Kde obdržím veškeré informace o službách, provozních dobách a cenách?

Zákazníci mají k dispozici INFOCENTRUM!!! společnosti SAREZA, 736 755 999, infocentrum@sareza.cz.
Najdete nás ve vstupní hale v areálu Krytý bazén Ostrava-Poruba a jsme zde Po – Pá od 9:00 do 17:30 hodin.
V době od 17:30 hodin do 9:00 hodin, o víkendech a státních svátcích jsme pro vás k dispozici na infolince 736 755 999.

Kdo má nárok na vstup do areálu zdarma?

Děti ve věku do 6 let mají do všech našich vodních areálů vstup zdarma.
Doprovod osob ZTP/ P má do všech našich vodních areálů vstup zdarma.

Kdo má nárok na zlevněné vstupné?

Děti ve věku 6-15 let mají nárok na zlevněné vstupné do všech našich vodních areálů, musí se však prokázat průkazem pojištěnce (z důvodu průkaznosti věku).
Zákazníci ve věku nad 62 let mají nárok na zlevněné vstupné do všech našich vodních areálů, musí se však prokázat průkazem totožnosti (z důvodu průkaznosti věku).

Od kolika let mohu jít s dítětem na bazén?

Vstup do krytých plaveckých areálů je povolen dětem od 1 roku.
Děti od 1 roku musí mít speciální plavky s gumičkou a plenku určenou k používání do vody.

Bezpečnostní opatření ve vztahu k dětem do 15 let.

Děti ve věku do 10 let musí být v doprovodu rodiče, prarodiče, zákonného zástupce nebo jiné osoby, která je plnoletá (jedná se o bezpečnost vašich dětí).
Děti ve věku 10-15 let musí mít u sebe průkaz pojištěnce (je to z důvodu bezpečnosti, průkaz pojištěnce slouží jako náhrada občanského průkazu, děti v tomto věkovém rozmezí se mohou pohybovat po areálu samostatně bez doprovodu).

Záloha na čip ke skříňce pro odkládání osobních věcí.

Na pokladně našich areálů žádáme zákazníky o úhradu vratné zálohy ve výši 50 Kč (pouze v hotovosti), jedná se o finanční zálohu na čipový náramek ke skříňce pro odkládání osobních věcí.

On-line rezervace služeb z pohodlí vašeho domova či kanceláře.

Rezervaci služeb (cvičení, tenisové kurty, tenisová hala, sportovní haly, kuželna, masáže a další sportoviště) můžete provést jednoduše přes náš online rezervační systém, v nápovědě naleznete veškeré informace o registraci a rezervaci.
Rezervace si může zákazník sám zrušit 24 hodin před začátkem rezervované služby, poté ho systém nepustí, v těchto případech prosím kontaktujte INFOCENTRUM naší společnosti SAREZA 736 755 999, jsme zde pro vás.

Jaké způsoby placení mohu v areálech SAREZA využít?

Zákazníci mohou hradit služby v hotovosti.
Platba platební kartou je možná pouze v areálech Vodní svět!!! Krytý bazén Ostrava-Poruba, Letní koupaliště, Vodní areál Jih (děkujeme za pochopení).
Zákazníci mohou hradit služby poukázkami – Sodexo Pass Česká republika, a. s., Edenred CZ s. r. o., Le Cheque Déjeuner, s. r. o. a Service Card Online s. r. o.

Jak funguje Elektronická čipová karta?

Elektronickou čipovou kartu si můžete nabít (hotovostní platbou nebo platební kartou) na jakoukoliv finanční částku a při čerpání služeb získáváte slevu 10%. Více informací nejdete na www.sareza.cz/cipove-karty.

Kde si mohu uschovat své cennosti?

V areálech Krytý bazén Ostrava-Poruba, Vodní svět!!! a Ozdravné centrum Ještěrka jsou pro vás zdarma bezpečnostní skříňky.
V areálech Vodní areál Jih, Letní koupaliště Ostrava-Poruba a venkovní areál Vodní svět!!! uschováme vaše cennosti za poplatek 30 Kč / den.

Jaká platí provozní doba a ceník v našich areálech během státních svátků?

V den státního svátku jsou naše areály otevřeny jako v neděli a platí nedělní ceník. Režimy v sauně, ve wellness centru a v parních lázních platí jako v neděli.

Musím se na služby welness, sauna nebo parní lázně objednávat?

Služby welness, finská sauna a parní lázně nejsou na objednávku, stačí přijít kdykoliv v rámci provozní doby. Pod provozní dobou najdete poznámku, zda je režim muži/ženy/mix. Na pokladně dostanete vlastní ručník a plachtu.

Povolené plavecké oblečení do našich vodních areálů.

Vstup do krytých plaveckých bazénů je povolen i v kraťasech, nesmí však být pod kolena a nesmí mít zipy, cvoky a kovové ozdoby (z důvodu rizika poškození tobogánu).

Kde si mohu uschovat kočárek nebo kolo?

Ve Vodním světě je uzamykatelná kočárkárna, pro kola je určen venkovní stojan.

Jak je to s bezbariérovým přístupem?

Vodní svět SAREZA má bezbariérový přístup k pokladnám zajištěn výtahem přímo z venkovních prostor, dále se dostanete na jedné úrovni k pokladnám, do šaten a sprch, následně pomocí schodišťové plošiny k bazénu a vstup do vody máme řešen speciálním vozíkem JOB, kdy za pomoci plavčíka se dostanete do/z vody

Často kladené dotazy
Telefon: 596 977 420
Adresa:
Sokolská třída 44/2590
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava