Vánoční kluziště!!!

Dnes 1. 10. Zavřeno

Vzkazy

Pošlete nám vzkaz

Zbývá: 600

 1. Dobrý den, již čtvrtým rokem využívám Vánoční bruslení pro dětí ze školní družiny od 14.00 – 15.00 hod. Měla bych dotaz, zda je to opět možné a za jakých podmínek. Termíny bych poslala. Moc se těšíme Zuzana Sviderská vychovatelka ŠD ZŠ Bohumínská

 2. Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat, když je uvedeno, že od 10-12 je bruslení pro školy, znamená to, že veřejnosti není přístupné?
  Děkuji

 3. Dobrý den,

  chtěla jsem sledovat Vánoční kluziště on-line. Klikla jsem na oba odkazy, které uvádíte, ale bohužel se mi ukázala jen černá tabulka: „Přímý přenos z kamery vko2“ a druhý odkaz se ukázal rovněž jen černé okno s textem: „Přímý přenos z kamery VKO“. Nic více.
  Prosím o radu, jak on-line kameru spustit jiným způsobem, aby to bylo možno vidět.
  Děkuji za odpověď.
  KG

  1. Dobrý den, záznam z kamer se trochu déle načítá. Někdy je problém v použitém internetovém prohlížeči. Na chromu jedou kamery bez problémů, vyzkoušejte. Váš Sareza tým

 4. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, v kterých hodinách probíhá úprava ledové plochy? Je fajn, že máte napsané, že jsou celkem 4 úpravy za den, nicméně informaci, v kterých hodinách se tak děje, jsem nikde nenašla.
  Předem děkuji za odpověď

  1. Dobrý den, Karolíno, úprava ledu probíhá po bruslících blocích mezi 12:00 – 13:00, 15:00 – 16:00, 18:00 – 18:30. Program kluziště najdete přímo na stránkách https://www.sareza.cz/vanocni-kluziste/program/ Přejeme pohodové bruslení, Váš Sareza tým

 5. Dobry vecer,
  predem moc dekuji za Vanocni kluziste. Jezdim na nem druhym rokem. A prave proto mohu trochu srovnavat. A pisu prave proto, ze chci pochvalit pana „hlidace“, ktery hlida primo na ledu (byl urcte 28.12 a 29.12 v vecernich hodinach), protoze se zajima o deni, okrikuje nebezpecne lidi, pomaha tem co spadli. Oproti lonsku, kdy jsem parkrat narazila na nejake mlade briganice(?), ktere si spis povidaly se znamymi a vlastne „ulicnici“ si z nich nic nedelali.
  Takze: diky moc

  1. Dobrý den Ewo, jsme rádi, že se na kluzišti cítíte bezpečně a naše služba pracuje tak, jak má. Tyto pochvaly jsou pro nás pozitivní motivací. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu, Váš Sareza tým

 6. Dobrý den, zajímalo by mě, proč na vánočním kluzišti, které by mělo reprezentovat město Ostravu (když už na to přispívá peníze), hraje hudba z přelomu tisicíletí, která je naprosto nevhodná nejen místu, ale především vánoční atmosféře.

  Radil bych všem, kteří se nad tímto nepozastavují, ať jedou třeba do Londýna a podívají se, jak se dělají vánoční kluziště a vánoční atmosféra. Hudba udělá opravu hodně.

  1. Dobrý den Richarde, na kluziště máme připravenou taneční hudbu včetně té s vánoční tématikou. Od čtvrtka budou současně probíhat trhy, kde budou koledy k poslechu denně. S blížícím se adventem budeme vánoční písně pouštět častěji, avšak mladí návštěvníci taneční hudbu na ledě vítají. Přejeme příjemnou zábavu.

 7. Dobrý den, píšete, že kluziště je do 7.1.2018 zdarma. Znamená to, že bude po tomto datu zpoplatněno anebo po tomto datu bude demontováno a končí??

  1. Dobrý den Tome,
   kluziště bude v provozu do 7. 1. a po tomto datu bude demontováno a končí.
   Přejeme pěkné bruslení

 8. Zdravím,
  4.12. přijde ráno bruslit škola nebo může veřejnost?
  Díky ☺

  1. Dobrý den Eli,
   na první bruslící blok od 10 do 12 hodin se nám hlásí na bruslení školy, ale veřejnost může samozřejmě bruslit také.
   Přejeme fajn bruslení :)

 9. Ahoj nejsem z Ostravy jak se dostanu za vama ze svinova dekuji

  1. Ahoj Katko,
   ze Svinova se určitě dostaneš do centra Ostravy tramvají (zastávka Elektra nebo Karolina) a na Masarykovo náměstí už je to kousek. Vánoční kluziště!!! určitě nepřehlédneš.
   Přejeme příjemnou zábavu na ledě :)

 10. Zdravím je možnost zapůjčení dětských kacenek? Děkuji za odpověď

  1. Dobrý den,
   dětské brusle půjčujeme, kačenky ale ne.

 11. zdravím vás i tučňáka Rudolfa at se vám akce vydaří

  1. Ahoj Zuzanko,
   tady tučňák Rudolf :) Děkujeme za milý vzkaz a doufám, že se na Vánočním kluzišti!!! potkáme.

 12. Tučňák Rudolf zdraví všechny kamarády a kamarádky z Vánočního kluziště!!!, které už se 13. listopadu opět začne stavět. Na všechny se moc těším a věřím, že i letos si užijeme spoustu zábavy. V sobotu 25. listopadu začínáme a já pojedu opět Barborkou z Poruby do centra, kde společně můžeme 8. ročník Vánočního kluziště!!! zahájit. Sledujte sekci PROGRAM.
  Tučňák Rudolf a SAREZA tým už se na vás chystají :)

Aktuality

PF 2020

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok.

Dárkové poukazy

Vánoce se blíží a Vy také přemýšlíte o dárcích pro své blízké? Sareza má pro Vás připraveny vánoční Dárkové poukazy a přednabité čipové karty. Zakoupit je můžete v areálech: Krytý bazén Poruba, Vodní svět Sareza, Ozdravné centrum Ještěrka.

Veřejná sbírka na podporu obětem útoku ve FN Ostrava

Fakultní nemocnice Ostrava zřídila k 11. 12. 2019 transparentní účet u ČNB oznámením o konání veřejné sbírky právnickou osobou podle § 4 zákona č. 117/2001 Sb., o veřejných sbírkách a o změně některých zákonů. Číslo transparentního účtu: 73030761/0710, vedený u ČNB, pobočka Ostrava, Nádražní 7, 702 00 Ostrava Obracíme se na Vás s prosbou o […]

TŘI SESTRY a HORKÝŽE SLÍŽE

RT Torax Arena 12. 12. 2019 Společné turné dvou česko-slovenských kapel TŘI SESTRY a HORKÝŽE SLÍŽE  s názvem BRATIA & SESTRY GAMBRINUS TOUR 2019! Vstup od 18:00, start 19:30!

Vzkazy
Telefon: 736 755 999
Adresa:
Masarykovo náměstí 50/31
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz