Koupaliště

Dnes 15. 11. Zavřeno

Upozornění

KBOP - výplavový bazén porucha Více informací

Kde obdržím veškeré informace o službách, provozních dobách a cenách?

Zákazníci mají k dispozici INFOCENTRUM!!! společnosti SAREZA, 736 755 999, infocentrum@sareza.cz.
Najdete nás ve vstupní hale v areálu Krytý bazén Ostrava-Poruba a jsme zde denně od 9,00 do 17,30 hodin.
V době od 17,30 hodin do 9,00 hodin, o víkendech a státních svátcích jsme pro vás k dispozici na infolince 736 755 999.

Kdo má nárok na vstup do areálu zdarma?

Děti ve věku do 6 let mají do všech našich vodních areálů vstup zdarma.
Doprovod osob ZTP/ P má do všech našich vodních areálů vstup zdarma.

Od kolika let mohu jít s dítětem na bazén?

Vstup do krytých plaveckých areálů je povolen dětem od 1 roku.
Děti od 1 roku musí mít speciální plavky s gumičkou a plenku určenou k používání do vody.

Kdo má nárok na zlevněné vstupné?

Děti ve věku 6-15 let mají nárok na zlevněné vstupné do všech našich vodních areálů, musí se však prokázat průkazem pojištěnce (z důvodu průkaznosti věku).
Zákazníci ve věku nad 62 let mají nárok na zlevněné vstupné do všech našich vodních areálů, musí se však prokázat průkazem totožnosti (z důvodu průkaznosti věku).
Zákazníci s průkazem ZTP mají nárok na zlevněné vstupné do všech našich vodních areálů, musí se však prokázat průkazem ZTP (z důvodu průkaznosti informace).

Bezpečnostní opatření ve vztahu k dětem do 15 let.

Děti ve věku do 10 let musí být v doprovodu rodiče, prarodiče, zákonného zástupce nebo jiné osoby, která je plnoletá (jedná se o bezpečnost vašich dětí).
Děti ve věku 10-15 let musí mít u sebe průkaz pojištěnce (je to z důvodu bezpečnosti, průkaz pojištěnce slouží jako náhrada občanského průkazu, děti v tomto věkovém rozmezí se mohou pohybovat po areálu samostatně bez doprovodu).

Záloha na čip ke skříňce pro odkládání osobních věcí.

Na pokladně našich areálů žádáme zákazníky o úhradu vratné zálohy ve výši 50 Kč (pouze v hotovosti), jedná se o finanční zálohu na čipový náramek ke skříňce pro odkládání osobních věcí.

On-line rezervace služeb z pohodlí vašeho domova či kanceláře.

Rezervaci služeb (cvičení, tenisové kurty, tenisová hala, sportovní haly, kuželna, masáže a další sportoviště) můžete provést jednoduše přes náš online rezervační systém, v nápovědě naleznete veškeré informace o registraci a rezervaci.
Rezervace si může zákazník sám zrušit 24 hodin před začátkem rezervované služby, poté ho systém nepustí, v těchto případech prosím kontaktujte INFOCENTRUM naší společnosti SAREZA 736 755 999, jsme zde pro vás.

Jaké způsoby placení mohu v areálech SAREZA využít?

Zákazníci mohou hradit služby v hotovosti.
Platba platební kartou je možná pouze v areálech Vodní svět!!! a Krytý bazén Ostrava-Poruba (děkujeme za pochopení).
Zákazníci mohou hradit služby poukázkami – Sodexo Pass (Flexipass, Relaxpass, Dárkový pass, Fokus pass), Accor Services CZ (Sport & kultura, Ticket Service, Ticket Multi, Ticket Compliments), Le Cheque Déjeuner (Unišek, Unišek +, Dárkový), POZOR! zpět vydáváme pouze 1/3 z hodnoty poukázky.

Jak funguje Elektronická čipová karta?

Elektronickou čipovou kartu si můžete nabít (hotovostní platbou nebo platební kartou) na jakoukoliv finanční částku a při čerpání služeb získáváte slevu 10%.
Elektronickou čipovou kartu si můžete nabít i poukázkami – Sodexo Pass (Flexipass, Relaxpass, Dárkový pass, Fokus pass), Accor Services CZ (Sport & kultura, Ticket Service, Ticket Multi, Ticket Compliments), Le Cheque Déjeuner (Unišek, Unišek +, Dárkový) – v tomto případě neposkytujeme při čerpání služeb slevu.
V případě, že běžně nabíjíte kartu hotově nebo platební kartou a čerpáte slevu na služby 10%, a v určitou chvíli si přejete svou čipovou kartu dobít poukázkami nebo přes objednávky Benefity plus a Benefity a.s., musí váš finanční limit na kartě klesnout pod částku 100 Kč, poté bude možné nabít čipovou kartu poukázkami nebo přes objednávky Benefit plus nebo Benefity a.s. To platí i v opačném případě. Při nabití poukázkami nebo přes objednávky Benefit plus a Benefity a.s. není poskytnuta sleva.
Pokud vlastníte Elektronickou čipovou kartu SAREZA, uschovejte si pečlivě pětimístné číslo karty, v případě ztráty, odcizení nebo poškození karty, vám na základě pětimístného čísla karty, jména a příjmení kartu zablokujeme a finanční částku převedeme na novu čipovou kartu, kterou je potřeba si za 99 Kč zakoupit.

Kde si mohu uschovat své cennosti?

V areálech Krytý bazén Ostrava-Poruba, Vodní svět!!! a Ozdravné centrum Ještěrka jsou pro vás zdarma bezpečnostní skříňky.
V areálech Vodní areál Jih, Letní koupaliště Ostrava-Poruba a venkovní areál Vodní svět!!! uschováme vaše cennosti za poplatek 30 Kč / den.

Jaká platí provozní doba a ceník v našich areálech během státních svátků?

V den státního svátku jsou naše areály otevřeny jako v neděli, režimy v sauně, ve wellness a v parních lázních platí jako v neděli, taktéž platí nedělní ceník.

Povolené plavecké oblečení do našich vodních areálů.

Vstup do krytých plaveckých bazénů je povolen i v kraťasech, nesmí však být pod kolena a nesmí mít zipy, cvoky a kovové ozdoby (z důvodu rizika poškození tobogánu).

Často kladené dotazy
Telefon: 596 977 511, 736 755 999
Adresa:
Generála Sochora 1378
708 00 Ostrava - Poruba