Často kladené dotazy

Dnes 19. 11. Otevřeno

Upozornění

KBOP - výplavový bazén porucha Více informací

Kde obdržím veškeré informace o službách, provozních dobách a cenách?

Zákazníci mají k dispozici INFOCENTRUM!!! společnosti SAREZA.
Kontakt: mobil – 736 755 999, email – infocentrum@sareza.cz.
Najdete nás ve vstupní hale areálu Krytý bazén Ostrava-Poruba, kde jsme denně od 9:00 do 17:30.
V době od 17:30 do 9:00, o víkendech a státních svátcích jsme vám k dispozici na infolince 736 755 999.

Kdo má nárok na vstup do areálu zdarma?

Děti ve věku do 6 let a doprovod osob ZTP/ P mají do všech našich areálů vstup zdarma.

Kdo má nárok na zlevněné vstupné?

Děti ve věku 6 – 15 let mají nárok na zlevněné vstupné do všech našich areálů, musí se však prokázat průkazem pojištěnce (z důvodu ověření věku).
Zákazníci ve věku nad 62 let mají nárok na zlevněné vstupné do všech našich areálů, musí se však prokázat průkazem totožnosti (z důvodu ověření věku).

Od kolika let mohu jít s dítětem na bazén?

Vstup do krytých plaveckých areálů je povolen dětem od 1 roku (mimo kurzy plavání batolat).
Děti od 1 roku musí mít speciální plavky s gumičkou a plenku určenou k používání do vody.

Jaká jsou bezpečnostní opatření ve vztahu k dětem do 15 let?

Děti ve věku do 10 let musí být v doprovodu rodiče, prarodiče, zákonného zástupce nebo jiné osoby, která je plnoletá (jedná se o bezpečnost vašich dětí).
Děti ve věku 10-15 let musí mít u sebe průkaz pojištěnce (je to z důvodu bezpečnosti, průkaz pojištěnce slouží jako náhrada občanského průkazu), děti v tomto věkovém rozmezí se mohou pohybovat po areálu samostatně bez doprovodu.

Záloha na čip ke skříňce pro odkládání osobních věcí.

Na pokladně našich areálů žádáme zákazníky o úhradu vratné zálohy ve výši 50 Kč (pouze v hotovosti). Jedná se o finanční zálohu na čipový náramek ke skříňce pro odkládání osobních věcí.

On-line rezervace služeb z pohodlí vašeho domova či kanceláře.

Rezervaci služeb (tenisové kurty, tenisová hala, badmintonové kurty, sportovní haly, kuželna, masáže a další sportoviště) můžete provést jednoduše přes náš on-line rezervační systém, v nápovědě naleznete veškeré informace o registraci a rezervaci.
Rezervace si může zákazník sám zrušit 24 hodin před začátkem rezervované služby. V případě, že chcete zrušit rezervaci v den, kdy má služba proběhnout, prosím kontaktujte telefonicky INFOCENTRUM naší společnosti SAREZA na čísle 736 755 999.

Jaké způsoby placení mohu v areálech SAREZA využít?

Zákazníci mohou hradit služby v hotovosti.
Platba platební kartou je možná pouze v areálech Vodní svět!!! a Krytý bazén Ostrava-Poruba.
Zákazníci mohou hradit služby poukázkami – Sodexo Pass Česká republika, a. s., Edenred CZ s. r. o., Le Cheque Déjeuner, s. r. o. a Service Card Online s. r. o.

Jak funguje Elektronická čipová karta?

Elektronickou čipovou kartu si můžete nabít (hotovostní platbou nebo platební kartou) finanční částkou od 200 Kč. Při čerpání služeb získáváte slevu 10 %. Více informací nejdete na www.sareza.cz/cipove-karty.

Kde si mohu uschovat své cennosti?

V areálech Krytý bazén Ostrava-Poruba, Vodní svět!!! a Ozdravné centrum Ještěrka jsou pro vás zdarma bezpečnostní skříňky.
V areálech Vodní areál Jih, Letní koupaliště Ostrava-Poruba a venkovní areál Vodní svět!!! uschováme vaše cennosti za poplatek 30 Kč / den.

Jaká platí provozní doba a ceník v našich areálech během státních svátků?

V den státního svátku jsou naše areály otevřeny jako v neděli a platí nedělní ceník. Režimy v sauně, ve wellness centru a v parních lázních platí jako v neděli.

Povolené plavecké oblečení do našich vodních areálů.

Vstup do krytých plaveckých bazénů a koupališť je povolen v plavkách a v kraťasech (nesmí však být pod kolena a nesmí mít zipy, cvoky a kovové ozdoby z důvodu rizika poškození tobogánu).

Kde si mohu uschovat kočárek nebo kolo?

Na krytém bazénu v Porubě lze uschovat kolo / kočárek v kolárně v prostoru pod vestibulem. Kolárna se nezamyká a není hlídaná, doporučujeme vlastní zámek pro uzamčení.

Jak je to s bezbariérovým přístupem?

Krytý bazén Ostrava-Poruba má bezbariérový přístup k pokladnám, dále pomocí schodišťové plošiny k šatnám (přístup je přes dětské šatny), dále ke sprchám a do bazénu. Vstup do vody máme řešen speciálním vozíkem JOB, kdy se za pomoci plavčíka dostanete do / z vody. Tím, že je přístup umožněn přes dětské šatny při provozu dětského bazénu pro veřejnost, je potřeba se řídit provozní dobou bazénku.

Často kladené dotazy
Telefon: 736 755 999
Adresa:
Generála Sochora 1378
708 00 Ostrava - Poruba