OSSIKO CUP 2014

Zveřejněno: 30. června 2014

Jedná se o první ročník florbalového turnaje, který se bude konat v Ostravě, konkrétně na halách – Sportovní hala SAREZA a Varenská. Tato akce je určena všem sportovcům, kteří mají rádi florbal. Přitom nerozhoduje, jakou úroveň florbalu ovládají. Ossiko cup 2014 proběhne v polovině prázdnin, přesněji řečeno 1.-3. srpna. Turnaj má do budoucna spoustu vizí a cílů, které chce postupně naplnit.
Turnaj je poměrně bohatý a velkorysý na ceny. Vítězný tým si odnese rovných 20.000 Kč. Druhé místo je oceněno 10.000 Kč a za bronzovou příčku je odměna 3.500 Kč. Nicméně týmy také obdrží poháry a medaile. Dále budou vyhlášeni nejlepší hráči turnaje. Jednak all-star tým (5ka nejlepších), nejlepší brankář a nejlepší střelec. Hráči tak mají možnost získat i hodnotné florbalové vybavení, jako je např. hokejka či maska pro gólmana. Dále se budou rozdávat dárkové předměty.
V rámci akce se koná také 2. srpna turnajová párty s DJ Lowou, kterého můžete znát z rádia Helax, případně hudební fajnšmekři mohou znát tohoto DJ z různých akcí, festivalů, či z různých DJ turnajů. Párty se bude konat v klubu Marley na výstavišti Černá louka a je určena jak pro sportovce, tak i pro veřejnost. Takže pokud máte volnou sobotu 2. srpna, neváhejte přijít a pobavit se jak s extraligovými hráči, tak i se všemi ostatními, kteří mají rádi zábavu.
Nedílnou součásti je i doprovodný program pro zůčastněné – vystoupení tanečnic Jatomi, možnost využít koupaliště a také tenisové kurty. Dále je součástí turnaje i pitný režim, který zajistili společnosti jako je Kofola nebo Birell. Pro sportovce je možné využít i stravovacích slev jednak v přilehlých restaurací, nebo také například v řetězci McDonald.
Přijďte se i Vy pobavit na Ossiko Cup 2014 a zažít skvělý florbalový víkend! Vstup pro diváky je ZDARMA!

plakat

Platí pro areály: ,
Zpět na aktuality