Vánoční kluziště!!!

Dnes 23. 10. Zavřeno

Vzkazy

Pošlete nám vzkaz

 1. Moc děkujeme za skvělé kluziště, které jate k naší veliké radosti prodloužili až do ledna :-)Chodíme bruslit skoro denně :-) Supwr, super, super :-))))

 2. Dobrý den, bude kluziště v provozu i v neděli 15.1. a pokud ano v jakém čase? V programu máte totiž jako poslední den uvedeno 14.1… Díky předem za odpověď.

  1. Dobrý den,
   ano, Vánoční kluziště!!! bude otevřeno i v neděli 15.1. v bruslících blocích, na které jste zvyklí. Dnes se již objevuji i program na neděli – vždy se objevuje program na 5 dní.
   Bruslení si budete moci užívat i další 2 týdny – kluziště bude dál v provozu jako funn zóna ME v krasobruslení tedy až do 29. ledna.

 3. Dobrý den, prosím nemohu se nikde dočíst , do kdy bude vánoční kluziště v centru Ostravy. Jen do poloviny ledna, jako diskotéky ? Díky za info. Malá

  1. Dobrý den Evo,
   Vánoční kluziště!!! bude v provozu do 15. ledna. Diskotéky na ledě jsou každé úterý v bruslícím bloku od 16 do 18 hodin.
   Dobrou zprávou pro Vás určitě bude, že ani po 15. lednu kluziště nekončí. Od 16. ledna bude dál v provozu jako funn zóna v rámci ME v krasobruslení a to až do 29. ledna.

 4. Děkuji za zbytečnou cestu do Ostravy na vánoční kluziště. Koho by napadlo na silvestra dát provozní dobu kluziště do stránky PROGRAM.😱😱😱

  1. Dobrý den Petře,
   provozní dobu na Vánočním kluzišti!!! můžete vidět i v záhlaví webových stránek. Na stránce PROGRAM jsou navíc rozepsány bruslící bloky s uvedením přestávek na úpravu ledu.

 5. jak to můžete zavřít v tu nejatraktivnější dobu o silvestra odpoledne jste k ničemu!!!!!!

  1. Dobrý den Maxi,
   Vánoční kluziště!!! provozujeme již 7. rok a ze zkušeností víme, že je na silvestra od oběda malá návštěvnost. A bruslaři, kteří na kluziště přicházejí v odpoledních hodinách jsou již v příliš dobré náladě, díky posilnění alkoholem. Zavřeno tedy máme i z bezpečnostních důvodů.
   Děkujeme za pochopení.

 6. Dobrý den,

  je možné přijít na kluziště i ve čtvrtek od 10 hodin ráno, kdy je v programu uvedeno bruslení pro školy? Je v tento čas i bruslení pro veřejnost?

  Děkuji, Bučková

  1. Dobrý den paní Bučková,
   přijít určitě můžete. Kluziště je určeno pro veřejnost, jen na bruslící blok v čase 10 – 12 hodin využívají v rámci výuky školy. Je proto potřeba počítat s větší návštěvností dětí.

 7. Dobrý večer,
  chtěla bych se zeptat jestli bude otevřené kluziště během vánočních svátků (od 24.12.-26.12.2016).
  Děkuji
  Klegová

  1. Dobrý den paní Klegová,
   kluziště otevřeno bude. Na Štědrý den 24.12. bude otevřeno jen v prvním bruslícím bloku 10 – 12 hodin, další sváteční dny 25. a 26. 12. bude otevřeno ve všech bruslících blocích od 10 do 20 hodin.
   Přememe pěkné zážitky z bruslení.

 8. Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat, jaké velikosti pánských bruslí půjčujete, potřeboval bych totiž velikost 46, možná i 47… Máte tak velké velikosti? Nezlobte se, že nevím konkrétně, ještě jsem nebruslil a nezkoušel žádné brusle. Také se chci zeptat, jestli nevíte program v sobotu 17. prosince, na stránkách jsem jej nenašel.

  1. Dobrý den Jakube,
   brusle na Vánočním kluzišti!!! půjčujeme do velikosti 47 a máme jich dostatek. Program na tuto sobotu 17. prosince uvidíte na webu http://www.vanocnikluziste.cz od úterý tohoto týdne. Bruslí se od rána 10 hodin do 20 hodin v pravidelných bruslících blocích. V 16 hodin se můžete opět setkat s naším maskotem tučňákem Rudolfem, který bude od 16 hodin předávat ceny vítězům velké Vánoční soutěže a fotosoutěže, kterých se ještě stále můžete také zúčastnit. Informace najdete na již zmíněných webových stránkách.
   Přejeme pěkné zážitky na Vánočním kluzišti!!!

 9. Dobrý den.
  Prosím o registraci na bruslení pro 15 žáků (z 4. a 5. třídy) ZŠ Waldorfská, Na Mlýnici 36, dne 13.12. v době od 12:45 do 13:30.
  Děkuji. S pozdravem
  Mgr. Lesja Patso

  1. Dobrý den pane Patso,
   rezervace bruslení probíhají prostřednictvím emailu na naše infocentrum (Vámi zaslaný požadavek přeposílám).
   Čas, který píšete není možný. Bruslící blok probíhá od 13 do 15 hodin. Prosím informujte naše infocentrum, zda budete mít o tento čas zájem na infocentrum@sareza.cz – budou Vás informovat, zda je ještě volno.

 10. Pěkný den, půjčují se brusle pro děti ve věku 3 let? Takové takzvané kačenky? děkuji A.K.

  1. Dobrý den Anno,
   brusle typu „kačenky“ se u nás nepůjčují a jsou v praxi již velmi málo používané. Pro děti máme k zapůjčení brusle od velikosti č.1 – věříme, že budou pro výuku bruslení vhodnější a lépe přispějí ve zdokonalování. Pro děti, které se bruslit učí máme na Vánočním kluzišti!!! k zapůjčení tak tučňáky nebo medvědy, díky který nemusíte děti držet a tahat za ruce. Je to velmi pohodlné. Přejeme pěknou zábavu a hodně zdaru při bruslení.

 11. Dobrý den, bude on-line kamera na kluzišti na Masarykově náměstí?
  Děkuji za odpověď.
  Ingrid

 12. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda bude letos kluziště opět na Masarykovém náměstí.

  Děkuji za odpověď Vrána David

  1. Dobrý den Davide,
   určitě Vás potěšíme – Vánoční kluziště!!! bude a to už po sedmé. Bruslit můžete od 26. listopadu od 10 hodin a tentokrát až do 15. ledna 2017. Přejeme pěknou zábavu.

Aktuality

PF 2017

Příjemné prožití Vánočních svátku a vše nejlepší do Nového roku 2017.

Známe vítěze soutěží

V 7. ročníku Vánočního kluziště!!! jsme opět vyhlásili tradiční soutěže – fotosoutěž a vánoční soutěž. A známe vítěze!

Vzkazy
Telefon: 736 755 999
Adresa:
Masarykovo náměstí 50/31
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz