Veronika Honková

Kvalifikace:
- Sportovní management; VŠB-TU Ostrava,
- Osobní trenér, Poradce pro výživu; ActiveWellness
- Rehabilitace a trénink po úrazech dolních končetin, Cvičení pro těhotné a po porodu, Statická fyzio diagnostika, Dynamické vyšetření pohybového aparátu, Zdravotně-funkční trénink pro běžnou klientelu, Zdravá záda, ; FaceFitness
- Core A, Funkční strečink A; Smart Fitness Academy
- Aqua aerobic; Česká škola aqua aerobiku
- Instruktor aerobiku; Argent
- Instruktor skupinových lekcí (Port De Bras basic, Dance aerobik, Cardiodance, Street dance, Bodystyling)
- Masér pro sportovní a rekondiční masáže, Manuální lymfodrenáž; Dexter Academy
- SM systém, Měkké techniky; Zázraky duše, s. r. o.

Praxe:
- působím v posilovně v areálu Krytý bazén Ostrava-Poruba

Služby:
Zaměřuji se především na zdravotně funkční trénink, snižování nadváhy, odstraňování bolesti zad, kompenzační cvičení pro osoby se sedavým, či jednostranně zatěžujícím zaměstnáním, cvičení v těhotenství a po porodu, cvičení po úrazech a pro prevenci sportovních zranění, cvičení seniorů. Před prvním tréninkem je potřeba se zúčastnit konzultace. Během ní diagnostikujeme pohybový aparát, popovídáme si o Vašem zdravotním stavu, pohybových a stravovacích návycích, cílech a dalších faktorech, které by mohly ovlivnit Váš trénink.
Se všemi klienty pracuji na individuálně správném postavení končetin a jednotlivých kloubů, zakřivení páteře, upevňování správného držení těla, správného dýchání a společně s tím i správného fungování stabilizačního systému a jednotlivých svalů a svalových řetězců, na nácviku správných pohybových návyků.

Tento trenér provádí