Masáž zad segmentová – reflexní

Dnes 23. 10. Zavřeno

svalový i orgánový účinek

Jedná se o  vysoce odborný terapeutický zásah na povrchu těla odvozený od klasických masáží  založený na vyhledání míst se změněnou kožní citlivostí a následujících reflexních změnách, kterými lze docílit změnu funkce vnitřních orgánů cíleným podrážděním reflexních zón na povrchu kůže.

Tato metoda je vhodná pro muže, ženy, sportovce, nesportovce, všechny věkové kategorie. Metoda je zaměřena na uvolnění přetížených svalových skupin, uvolnění stažených úponů a svalů, zlepšení prokrvení, odblokování páteře a kloubů a ovlivnění činnosti vnitřních orgánů.

Po proceduře je obecně doporučován tělesný klid a klidová relaxace. Doporučená frekvence segmentové reflexní masáže je při obtížích 1 – 2 x za týden. Jako prevence obtíží 1 x za 4 týdny.

Ceník

Jak se na masáž objednat

Rezervace masáže je velice jednoduchá. Na masáž se můžete objednat on-line prostřednictvím našeho rezervačního systému nebo si ji můžete rezervovat telefonicky na tel. 596 977 661. Neváhejte a dopřejte si oddych a relaxaci ještě dnes. Vaše tělo a mysl vám poděkuje.

Po přihlášení budete přesměrováni na stránku rezervačního systému.

Je to vaše první rezervace? Registrujte se (budete přesměrováni na stránku rezervačního systému).

Masáž zad segmentová – reflexní
Telefon: 596 977 661
Adresa:
Za Ještěrkou 629/1
717 00 Ostrava-Bartovice