Masáž těhotenská

Dnes 21. 11. Zavřeno

JEMNÁ TERAPIE PÁTEŘE A KLOUBŮ

Těhotenství přináší velkou zátěž na bederní oblast zad, proto je masáž během těhotenství skvělá. Pomáhá ulevit od bolesti zad, napětí krku, oteklých kotníků, unavených nohou, bolavých prsou a usnadňuje průběh těhotenství i porodu. Těhotenstká masáž je zvláště prospěšná v druhém a třetím trimestru, kdy větší hmotnost v břiše zatěžuje více záda.

Těhotenská masáž přináší úlevu hlavně na klouby. To uleví krku a zádům, pomáhá správnému držení těla a poskytuje flexibilitu v oblasti rodidel.

Těhotenská masáž pomáhá oběhovému a lymfatickému systému, který udržuje správné proudění krve jak pro matku, tak i pro dítě. Stimuluje různé žlázy v těle, které pomáhají stabilizovat hladinu hormonů, a zmírňuje nervové napětí v celém těle.

Účinky masáže

  • pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti
  • zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v nejvíce zatěžované oblasti zad
  • snižuje stres a napětí a prospívá toku kyslíku a živin k dítěti
  • uvolňuje bolesti v zádech – ty jsou tak časté, že se setkáváme i s tím, že se tento problém klasifikuje v těhotenství jako normální. Bolest však upozorňuje na to, že něco není v pořádku a pokud těhotná žena může cvičit, je vhodné kombinovat cvičení a masáže.
  • zlepšuje krevní oběh a tím ulevuje kloubům a lymfatickému systému, to vede k odstranění pocitu „těžkých nohou“ i dalších těhotenských potíží
  • zlepšuje metabolizmus – jak je známo, v těhotenství se ženy poměrně často potýkají s problematickým vyprazdňováním
Ceník
Masáž těhotenská50 min.490 Kč

Jak se na masáž objednat

Rezervace masáže je velice jednoduchá. Na masáž se můžete objednat on-line prosředictvím našeho rezervačního systému nebo si ji můžete rezervovat telefonicky na tel. 596 977 661. Neváhejte a dopřejte si oddych a relaxaci ještě dnes. Vaše tělo a mysl vám poděkuje.

Po přihlášení budete přesměrováni na stránku rezervačního systému.

Je to vaše první rezervace? Registrujte se (budete přesměrováni na stránku rezervačního systému).

Masáž těhotenská
Telefon: 596 977 661
Adresa:
Za Ještěrkou 629/1
717 00 Ostrava-Bartovice