Masáž antimigrénová

Dnes 23. 9. Zavřeno

Dosáhněte uvolnění masivních bloků

Jde o kombinaci reflexních, tlakových a popř. manipulačních masážních technik, jejichž cílem je dosažení uvolnění výrazných (masivních) bloků, nacházejících se na hlavě v oblastech od spodiny lebeční, šíje, tzv. ramenního pásu až po lopatky, které mají „dlouhou historii“. Masáž je vysoce účinná, nicméně díky invazivním postupům je pro klienta hodně „prožitková“.

Vychází z tradiční čínské medicíny a využívá akupunkturní body na hlavě i dolních končetinách. Jedná se o vysoce relaxační masáž, která je účinná nejen u běžných bolestí hlavy, ale i při akutních stavech (rozmazané vidění, neobratný jazyk, mravenčení v pažích, zvracení…). Cílem je odbourat stres, uvolnit zablokované a celkově snížit přebytek jangové energie v těle aktivací jinových meridiánů.

Ceník
Masáž antimigrénová50 min.480 Kč

Jak se na masáž objednat

Rezervace masáže je velice jednoduchá. Na masáž se můžete objednat on-line prostřednictvím našeho rezervačního systému nebo si ji můžete rezervovat telefonicky na tel. 596 977 661. Neváhejte a dopřejte si oddych a relaxaci ještě dnes. Vaše tělo a mysl vám poděkuje.

Po přihlášení budete přesměrováni na stránku rezervačního systému.

Je to vaše první rezervace? Registrujte se (budete přesměrováni na stránku rezervačního systému).

Masáž antimigrénová
Telefon: 596 977 661
Adresa:
Za Ještěrkou 629/1
717 00 Ostrava-Bartovice