Petra Mokrošová

K masírování jsem se nedostala náhodu, vždy jsem se zajímala o esoteriku a nalezení vnitřního klidu a míru a s tímto masáže úzce souvisí. Mám ekonomické vzdělání a celý život pracuji s lidmi. Nenacházela jsem však v tomto oboru pocit naplnění a radosti. Pomáhat lidem touto cestou je mé životní poslání, ve kterém se chci neustále vzdělávat a rozšiřovat své zkušenosti a znalosti.
Masáže, které se provádí různými technikami po několik tisíc let a rovněž se dělí na základě odlišných kultur, mají v zásadě společný cíl a to uvolnit tělo a mysl. V dnešní době, kdy shon střídá stres, je masírování problémových partií nedílnou součástí života mnoha pacientů. Dochází nejen k uvolnění svalstva, ale také k navození dobré nálady.
Masérka ke každému přistupuje individuálně. Zaměřuje se na problémové části těla na přání každého pacienta. Zároveň se dotazuje na možné kontraindikace, jakými jsou např. křečové žíly, zhoubná onemocnění apod. Masáž se vylučuje rovněž v případě hořečnatých stavů a nachlazení. Specifickou skupinou jsou těhotenské masáže, které je možno provádět až začátkem 5. měsíce, kdy nehrozí samovolný potrat. Masáže jsou prováděny výhradně směsí rostlinných a éterických olejů bez parafínu a jiných chemických přísad.

Masáže:
Celková, 
částečná
, baňková
 a havajská masáž
, spoušťové body (trigger points)
, thajská masáž nohou
, těhotenské masáže.

Praxe:
Relax Vratimov, 
Relax days Ostrava - Clarion hotel, 
Sareza - Ozdravné centrum Ještěrka

Certifikáty maséra