PF 2020

Společnost SAREZA přeje Vám i všem Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti. V roce 2020 Vás SAREZA ráda uvítá ve svých areálech po celé Ostravě při sportu ve vodě, bez vody i při relaxaci.

 

Exhibice v krasobruslení

Ani letos nebude na Vánočním kluzišti!!! chybět ukázka krasobruslařských dovedností BK LR Cosmetic Ostrava. Ve čtvrtek 19.12.2019 od 15:45 Vás zveme na exhibici v krasobruslení našich nadějných ostravských krasobruslařů. Přijďte se podívat a nechte se třeba inspirovat :)

Veřejná sbírka na podporu obětem útoku ve FN Ostrava

Fakultní nemocnice Ostrava zřídila k 11. 12. 2019 transparentní účet u ČNB oznámením o konání veřejné sbírky právnickou osobou podle § 4 zákona č. 117/2001 Sb., o veřejných sbírkách a o změně některých zákonů.

Číslo transparentního účtu: 73030761/0710, vedený u ČNB, pobočka Ostrava, Nádražní 7, 702 00 Ostrava

Obracíme se na Vás s prosbou o podporu v rámci organizované finanční sbírky pro oběti útoku.

Podporu je možno zajistit některým z následujících kroků:

  • Uveřejněním čísla transparentního účtu FN Ostrava speciálně zřízeného u ČNB Ostrava č. 73030761/0710 na sosiálních sítích a webových stránkách s podporou dárcovství.
  • Finančním příspěvkem na výše uvedený transparentní účet. V případě zájmu o uzavření darovací smlouvy je na webových stránkách http://www.fno.cz  umístěn vzor darovací smlouvy.

Za případnou podporu děkuje FN Ostrava

Ing. Petra Lampartová

Náměstkyně ředitele pro ekonomiku a finance

 

 

TŘI SESTRY a HORKÝŽE SLÍŽE

Společné turné dvou česko-slovenských kapel TŘI SESTRY a HORKÝŽE SLÍŽE  s názvem BRATIA & SESTRY GAMBRINUS TOUR 2019! Vstup od 18:00, start 19:30!

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastním jménem František Moravec, dalšími členy jsou Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další.

Doplňující informace

Děti do 3 let zdarma.
Děti do 135 cm, ZTP/P a doprovod platí vždy polovinu ceny vstupenky na místě konání koncertu. Tyto zlevněné vstupenky lze zakoupit pouze v místě a čase konání koncertu.
Slevy ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.

Vstupenky je možno zakoupit přes Ticketstream.cz

Pořadatel

PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

ORION HLÍDKA NA KLUZIŠTI!!!

Ve čtvrtek 12.12.2019 se můžete těšit na Hitrádio Orion  od 16:00 – 20:00.  Promo tým Hitrádia Orion pro Vás bude mít malé dárečky.

Mikuláš na Vánočním kluzišti!!!

Ve čtvrtek 5. 12. v  16:00  přijde Mikuláš na Vánoční kluziště!!!
Kromě Mikuláše nebude chybět ani čert s andělem a tučňák Rudolf.
Pro ty, kteří přijdou v maskách budeme mít připraveny zvláštní ceny a budou probíhat taky soutěže přímo na kluzišti.

V 19:30 proběhne autogramiáda Adama Mišíka ve vyhřívaném stanu u kluziště.

Vánoční kluziště!!! již 10. ročník

Vánoční kluziště!!! je neodmyslitelnou součástí vánoční atmosféry v Ostravě na Masarykově náměstí a letos tomu tak bude již po desáté. Stavba osvětleného ledového kluziště o velikosti 30×15 m s vánoční výzdobou začla v úterý 19. listopadu.

Slavnostní zahájení 10. ročníku projektu Vánoční kluziště!!! proběhne v sobotu 30. listopadu tradiční jízdou historickou tramvají Barborka z Poruby do centra Ostravy a následným průvodem v čele s maskotem tučňákem Rudolfem až na Masarykovo náměstí. A zůstaneme zde až do 1. ledna 2020. Celkem tedy 34 dnů včetně sobot, nedělí a svátků. Otevřeno bude denně od 10 do 20 hodin a bruslení bude díky statutárnímu městu Ostrava, městskému obvodu Moravská Ostrava a Přívoz a významným partnerům zdarma. Poplatek bude jen za půjčení a broušení bruslí, šatnu a půjčení SAREZA tučňáků (pomůcek pro děti).

Na programu budou opět  Mikuláš, hokejové a krasobruslařské exhibice a soutěže o ceny.

Všechny informace o projektu, programu, soutěžích a samotném dění na Vánočním kluzišti!!! můžete sledovat na www.vanocnikluziste.cz a také na facebooku SAREZAostrava.
Věříme, že SAREZA přispěje k vytvoření příjemného svátečního prostředí v centrum Ostravy.

PF 2019

Společnost SAREZA přeje Vám i všem Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti. V roce 2019 Vás SAREZA ráda uvítá ve svých areálech po celé Ostravě při sportu ve vodě, bez vody i při relaxaci.

 

Helax hlídka na kluzišti!!!

Ve čtvrtek 29.11.2018 se můžete těšit na Helax hlídku od 16:00 – 18:00. Můžete se nechat vyfotit se svými přáteli ve fotokoutku v hlavním stanu. Promo tým rádia Helax pro Vás bude mít malé dárečky. Prvních 200 zájemců bude mít foto zdarma!