Vánoční kluziště!!! po sedmé

Zveřejněno: 9. listopadu 2016

Vánoční kluziště!!! je neodmyslitelnou součástí vánoční atmosféry v Ostravě na Masarykově náměstí a letos tomu tak bude už po sedmé. Stavba osvětleného ledového kluziště o velikosti 30×15 m s vánoční výzdobou začne v pondělí 14. listopadu.

Slavnostní zahájení 7. ročníku projektu Vánoční kluziště!!! proběhne v sobotu 26. listopadu tradiční jízdou historickou tramvají Barborka z Poruby do centra Ostravy a následným průvodem v čele s maskotem tučňákem Rudolfem až na Masarykovo náměstí. A zůstaneme zde až do 15. ledna 2017. Celkem tedy 51 dnů včetně sobot, nedělí a svátků. Otevřeno bude denně od 10 do 20 hodin a bruslení bude díky statutárnímu městu Ostrava, městskému obvodu Moravská Ostrava a Přívoz a významným partnerům zdarma. Poplatek bude jen za půjčení a broušení bruslí, šatnu a půjčení SAREZA tučňáků (pomůcek pro děti). V areálu kluziště bude občerstvení, vyhřívaný stan s posezením a sociální zařízení.

Na programu budou opět diskotéky na ledě, hokejové a krasobruslařské exhibice a soutěže o ceny. Novinkou bude umístění foto kiosku v párty stanu, kde se budou moci návštěvníci vyfotit a fotky si také vytisknout. Další novinky budeme zveřejňovat postupně.

Všechny informace o projektu, programu, soutěžích a samotném dění na Vánočním kluzišti!!! můžete sledovat na www.vanocnikluziste.cz a také na facebooku SAREZAostrava.
Věříme, že SAREZA přispěje k vytvoření příjemného svátečního prostředí v centrum Ostravy.

Platí pro areály:
Zpět na aktuality