Sauna celá jen pro vás

Saunování je odpočinek, relaxace, péče o zdraví a pokožku. Chcete mít úplné soukromí, chcete potěšit své známe či obchodní partnery? Pronajměte si celou saunu.

Saunování má na lidské tělo velmi pozitivní účinky. Vyčistí pokožku a povzbudí tvorbu nových buněk, otuží organismus, posílí ochranu vůči infekcím, posílí srdce a upraví krevní tlak, povzbudí hypofýzní a ledvinový systém, je prevence pro úpravu krevního tlaku, zlepší prokrvení kůže, sliznic, dýchacích cest a cév krevního oběhu. Před vstupem do sauny si přečtěte Pravidla správného saunování.

Finští fyziologové vykonali termofyziologický výzkum v sauně a publikovali svoji práci v zahraničních vědeckých časopisech. Tyto studie významně přispěly k našim poznatkům o funkcích lidského organismu v sauně, ale nemohly nabídnout přesvědčivé tvrzení jaký má sauna význam. Přesto poskytují názor na bod, o který je výrazný zájem, tedy je sauna zdravá? Je třeba si uvědomit, že saunování není odtučňovací kúra. Ztráta váhy při saunování souvisí se ztrátou tekutin, ale přirozená žízeň ji téměř obnoví.

  

 

ON-LINE REZERVACE SLUŽEB
Zamluvte si sportoviště onlineRegistrovatNápověda

Aktuální informace z našich areálů.

     v provozuzavřenoteplota vody

 .

Sledujte on-line!

.

Ostrava
Oblačno
Min: 1°CMax: 8°C

© 2010 Společnost Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o., všechna práva vyhrazena | Čkalovova 6144/20, 708 00 Ostrava

 

Informace o novinkách a službách Vám zasíláme pomocí systému MailKit 

Mapa stránek | Nahoru

Používáme redakční systém NetDirect MediaCentrik®